Mrożony Makaron na patelnię gnocchi ze szpinakiem i sosem Hortex 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
|---|---|
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Gnocchi ziemniaczane 43% (woda, płatki ziemniaczane 17,8%, skrobia ziemniaczana, mąka z pszenicy durum, olej rzepakowy, sól, barwnik: karoteny) szpinak 30% sos 25% [śmietanka; mleko; woda; czosnek; pesto (bazylia, woda, oliwa z oliwek, pietruszka natka, ser: mleko, sól, kultury bakterii, skrobia; sól, czosnek, cukier, oregano), skrobia kukurydziana, sól, mąka pszenna, czosnek granulowany, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, rozmaryn) pomidor suszony 2% |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Producent: | polski ogród sp. z o.o. ulica i numer: mszczonowska 2 kod pocztowy i miasto: 02-337 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | NIe zamrażać powtórnie. Przechowywać w temp. poniżej -18C |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Nie rozmrażać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 541 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,1 g |