Mrożone Danie z kurczakiem w stylu gyros Frosta 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | ryż biały gotowany 46% (woda, ryż, sól), warzywa 31% (papryka czerwona, papryka zielona, papryka żółta, cebula siedmiolatka, cebula), smażone i gotowane kawałki piersi z kurczaka 11% (pierś z kurczaka, sól, olej sojowy, dekstroza), woda, olej słonecznikowy, sól, papryka mielona, czosnek, oregano, cukier, przecier pomidorowy, rozmaryn, tymianek, koncentrat soku cytrynowego, kurkuma, kolendra, pieprz kajeński, kozieradka, cynamon, pieprz czarny, kminek, ziele angielskie, goździki. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Patelnia: na rozgrzaną patelnię wsyp zawartość opakowania. smaż na najwyższym ogniu przez 2 minuty. następnie przez 7-8 minut smaż na średnim ogniu, od czasu do czasu mieszając. mikrofalówka: do odpowiedniego naczynia z pokrywką włóż zamrożone danie. gotuj przez około 10 minut przy mocy 800 w. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 436 kJ |
| Wielkość porcji | 450 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|