Mrożone paluszki surimi Ocen 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | woda, surimi (28%), (RYBY 91% , JAJA), skrobie (GLUTEN), cukier, olej rzepakowy, białko SOJOWE, sól, aromat (zawiera SKORUPIAKI), wzmacniacze smaku: 5’-rybonukleotydy disodowe, inozynian disodowy, barwniki: karmin, ekstrakt z papryki. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | ABRAMCZYK SP. Z O.O.Ulica i numer: INFLANCKA 7Kod pocztowy i miasto: 85-776 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze poniżej -18ºC - do daty minimalnej trwałości. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Smażyć z obu stron na patelni przez około 5 minut. |
| Sposób obróbki produktu | Grillowanie, Smażenie |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 477 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 477 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |