myfood dorsz atlantycki (gadus morhua) kostki z fileta, z połączonych kawałków ryby, produkt głęboko mrożony, glazura: 8%, 184 g (2 x 92 g) / 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Dorsz atlantycki (Gadus morhua) 100%. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Norwegia, Islandia |
| Zawartość netto | 184 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny, Norwegia, Islandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 8 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Rejon: Wody Islandii, Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I) |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | kawałki fileta |
| Część ryby | część środkowa |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe, Dwustatkowe włoki pelagiczne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Gadus morhua |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Tak |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2027-02-26 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 200 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Północno Wschodni Atlantyk |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w zamrażarce w temperaturze -6°c (1 tydzień), -12°c (1 miesiąc), poniżej -18°c do daty minimalnej trwałości. produkt głęboko mrożony, nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu ryb. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej. Zalecane rozmrażanie w chłodziarce. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 340 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 17,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |