Opis szczegółowy
Odkryj wyjątkowy smak proteinowych chipsów Moonsy z soczewicy! Moonsy to idealna przekąska dla tych, którzy dbają o siebie, nie rezygnując z przyjemności. Wysoka zawartość białka 26% oraz 50% mniej tłuszczu w porównaniu do chipsów ziemniaczanych sprawia, że są doskonałym wyborem dla osób będących na diecie białkowej i uprawiającej sport. Moonsy są odpowiednie dla wegetarian oraz bezglutenowe, posiadają certyfikat przekreślonego kłosa. To idealna przekąska dla osób na diecie bezglutenowej czy wegetariańskiej.
Idealne na każdą okazję – podczas spotkań z przyjaciółmi, w domu czy jako przekąska w pracy. Sięgnij po Moonsy BBQ i poczuj pełnię smaku!
Parametry produktu
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka z soczewicy 34,4 %, białko grochu 17,1 %, olej rzepakowy, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, mąka kukurydziana, skrobia grochowa, sól, maltodekstryna, zielony pieprz, cukier, papryka, aromat, pomidor, czosnek, cebula, kolendra, przyprawy (chili, pietruszka), ekstrakt przyprawy (papryka), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt z cytryny, aromat dymu wędzarniczego. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy, Turcja, Kanada |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-135 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurowafel sp. z o.o sp. k. ulica i numer: władysława grabskiego 23 kod pocztowy i miasto: 32-640 zator pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 438 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1841 kJ |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 3,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Barwa: kremowa do żółtej, nierównomierna, dopuszcza się odcień jaśniejszy lub ciemniejszy bez oznak przypalenia. kolor posypki czerwony do ciemno czerwonego. wafel w miarę równomiernie obsypany posypką o smaku bbq, w kolorze czerwonym. smak: swoisty, charakterystyczny dla wypieczonego wafla obsypanego posypką o smaku bbq, bez obcych posmaków. zapach: charakterystyczny dla wypieczonego wafla obsypanego posypką o smaku bbq, niedopuszczalny jest zapach zawilgocenia bądź pleśni lub inne obce. struktura: porowata, krucha, charakterystyczna dla ekspandowanych wafli. |