Chipsy Lay's Oven Baked kurki w śmietanie 110 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Kurki, Śmietanowy |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | płatki ziemniaczane (59%), skrobia, olej rzepakowy, cukier, mąka pszenna, emulgatory (lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy), aromaty (zawierają pszenicę, mleko), glukoza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przyprawy, hydrolizowane białka roślinne (zawierają soję), syrop glukozowy, barwniki (ekstrakt z papryki, karmel amoniakalno-siarczynowy) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,42 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 444 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 133 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 560 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |