Chipsy Lay's Oven Baked grillowane warzywa 110 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Z warzywami |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | płatki ziemniaczane (58%), skrobia, olej rzepakowy, cukier, mąka pszenna, emulgatory (lecytyny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól, aromaty, glukoza, papryka w proszku, cebula w proszku, chlorek potasu, pomidor w proszku, czosnek w proszku, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), pietruszka, wędzona maltodekstryna, barwnik (ekstrakt z papryki), wędzony olej słonecznikowy. Może zawierać soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 444 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 133 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1866 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 560 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |