Opis szczegółowy
Wikingowie byli mężnymi wojownikami, którzy cenili sobie dobry napitek! Najlepsze kąski ze zbiorów, łupów czy transakcji handlowych zachowywali na uczty. Zainspirowani dzikimi jagodami nordyckimi i skandynawskimi owocami prezentujemy Juiced Monster Viking Berry.
Niespotykana dotąd mieszanka Viking Berry łączy w sobie prawdziwe soki owocowe z egzotycznymi smakami, zapewniając zupełnie nowe doznania. Wzbogacona o naszą światowej sławy mieszankę energetyczną Monster Energy, na Twoją kolejną przygodę.
Łap za róg i pij, skol!
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Owocowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, cukier, soki owocowe odtworzone z zagęszczonych soków (5%) (jabłko, wiśnia kwaśne, czarna porzeczka, jeżyna), syrop glukozowy, dwutlenek węgla, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), tauryna (0,4%), regulator kwasowości (cytrynian sodu), wyciąg z korzenia żeń-szenia (0,08%), aromaty, substancja konserwująca (sorbinian potasu), kofeina (0,03%), oleje roślinne (orzech kokosowy, nasiona rzepaku), witaminy (niacyna, witamina b6, ryboflawina, witamina b12), substancja słodząca (sukraloza), skrobia modyfikowana, l-winian l-karnityny (0,004%), chlorek sodu, wyciąg z nasion guarany (0,002%), inozytol, barwniki (e129, e133). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,51 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 49 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 53 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 177 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 886 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 55 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 20 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,5 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 53 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,70 mg/100ml |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,80 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 57 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E129 Czerwień allura (AC), E133 Błękit brylantowy FCF |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 5 % |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |