Opis szczegółowy
Legendarny mistrz MotoGP Valentino Rossi nadal żyje na pełnych obrotach.
Ta bezczelna wersja jego oryginalnego napoju to nasz sposób na pokazanie, że chociaż niektóre rzeczy mogą się zmienić na przestrzeni lat, niektóre kultowe wartości pozostają niezmienne.
Valentino „The Doctor” Rossi był i zawsze będzie twardzielem!
Połączenie lekkiego, świeżego i owocowego smaku, które sprawia, że Monster Energy Zero Sugar to coś, co warto wypróbować!
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Cytrusowy |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda; aromaty, wzmacniacz smaku: erytrol; dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; tauryna (0,4%), regulator kwasowości: cytryniany sodu; wyciąg z korzenia żeń-szenia (0,08%); substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; kofeina (0,03%); substancja słodząca: sukraloza; lwinian l-karnityny (0,015%); witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, witamina b12; stabilizator: estry glicerolu i żywicy roślinnej; wyciąg z nasion guarany (0,02%); inozytol, barwnik: e102. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 70 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8,5 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 53 %RWS |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,80 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 57 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |