Mleko A2 3,5% tłuszczu BIO 1 l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczne, pasteryzowane w wysokiej temperaturze, homogenizowane, pełnotłuste mleko. Zawartość tłuszczu min. 3,5 %. Mleko A2 pochodzi od krów, które wytwarzają wyłącznie białko beta-kazeinę typu A2, występujące w mleku od tysięcy lat. Może być lepiej tolerowane przez
osoby wrażliwe na zwykłe mleko krowie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C.
Składniki
ekologiczne mleko krowie A2 3,5% tłuszczu.
Alergeny
LAKTOZA,MLEKO
Informacje o produkcie
Marka: EKOWITAL
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 1,1 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 278/57 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 4.9 g |
| Cukry | 4.9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 3.3 g |
| Sól | 0.1 g |