Mleko Garwolińskie świeże 3,2% 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość tłuszczu | 3,2 g/100g |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Mleko pasteryzowane mirofiltrowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Producent: | okręgowa spółdzielnia mleczarska garwolin ulica i numer: ogrodowa 17 kod pocztowy i miasto: 08-410 wola rębkowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 24 h |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 253 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 253 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |