Opis szczegółowy
Bułeczki do mini Burgerów, idealne na sezon BBQ, do przygotowania przekąsek burgerkowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Typ | Hamburgerowa |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, ziarna sezamu, mleko w proszku (mleko), cukier, olej słonecznikowy, sól, drożdże, gluten pszenny, emulgatory: e-471 i e-481, konserwanty: e-282, e-200 i e-202, aromaty, regulator kwasowości: e-262 i stabilizator: e-412 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 293 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1235 kJ |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E481 Stearyoilomleczan sodu, E282 Propionian wapnia, E200 Kwas sorbowy, E202 Sorbinian potasu, E262 Octany sodu, E412 Guma guar |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja wiążąca (teksturotwórcza), Emulgator, Substancja konserwująca, Substancja utrzymująca wilgoć, Stabilizator, Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |