Opis szczegółowy
Millano Tabliczka kakaowa mleczna 85 g
Parametry produktu
| Smak | kakaowy |
| Zawartość netto | 85 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa 5 %, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, mleko w proszku odtłuszczone 5 %, emulgatory (lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), aromat. może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: millano sp. z o.o. s.k.a. ulica i numer: wysogotowska 15 kod pocztowy i miasto: 62-081 przeźmierowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 15 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2259 kJ |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |