Kinder mleczna kanapka brzoskwinia marakuja 28g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Biszkopt z nadzieniem mlecznym (50,5%) i nadzieniem z brzoskwini i marakui.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | mleczny, brzoskwiniowy, Marakuja |
|---|---|
| Zawartość netto | 28 g |
| Składniki | Pasteryzowane mleko (36,5%), olej palmowy, cukier, nadzienie z brzoskwini i marakui 14% (cukier, koncentrat przecieru brzoskwiniowego 24,2%**, syrop glukozowo-fruktozowy, koncentrat soku z marakui 12,6%**, sok z marakui 10%**, stabilizator: pektyna; naturalne aromaty), mąka pszenna (10,5%), odtłuszczone mleko w proszku (7%), miód (3,5%), pełne jaja w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, otręby pszenne, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, węglan amonu), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól, aromaty. **odpowiada 3,3% koncentratu przecieru brzoskwiniowego, 1,7% koncentratu soku z marakui, 1,4% soku z marakui w gotowym produkcie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 390 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1701 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 477 kJ |
| Wielkość porcji | 28 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 33,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 41,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|