Opis szczegółowy
Buon giorno Risotto o smaku wanilia z maliną Lucatto to delikatna, kremowa propozycja, która łączy subtelną wanilię z soczystą maliną.
Wystarczy 150 ml wrzątku, chwila oczekiwania i gotowe – aksamitne risotto o naturalnym, owocowym smaku idealnie sprawdzi się jako słodka przekąska lub lekki początek dnia.
Zatrzymaj poranek na moment i ciesz się Twoim dolce vita w każdej porcji.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
| Zawartość netto | 47 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 40 % ryż biały instant, skrobia ziemniaczana, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, 1,2 % maliny suszone, aromaty, koncentrat krokosza barwierskiego w proszku, maltodekstryna, sól, 0,05 % ekstrakt z wanilii |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 273 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. do kubka wlej 150 ml wrzącej wody (ok. 1/2 kubka). 2. wsyp zawartość opakowania 3. wymieszaj całość łyżeczką i odstaw na ok. 5 minut do zgęstnienia. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 732 kJ |
| Wielkość porcji | 197 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość błonnika | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 6,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |