Milka XL Cookies Nuts 184 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Z dodatkami |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 184 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, cukier, olej palmowy, pokruszone orzechy laskowe, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), serwatka w proszku (z mleka), sól, aromaty, emulgator (lecytyna sojowa), barwnik (karoteny). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 525 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 121 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 505 kJ |
| Wielkość porcji | 23 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 1,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |