Milka Pieguski Nut Mondelez 135 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Z dodatkami |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 135 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, cukier, olej palmowy, jaja, pokruszone orzechy laskowe, syrop glukozowy, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia pszenna, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), serwatka w proszku (z mleka), aromaty, sól, emulgator (lecytyny sojowe), białko jaja w proszku. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 506 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 285 kJ |
| Wielkość porcji | 13,5 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |