Milka Choco Sticks Mondelez 112 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Słodki |
|---|---|
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 112 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszcozne mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, syrop glukozowy, emulgatory (lecytyny sojowe, e 476), sól, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu, difosforany), aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 505 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2114 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 672 kJ |
| Wielkość porcji | 31,8 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |