Milka Choco Grain 126 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Zbożowe |
|---|---|
| Smak | Wielozbożowy |
| Dodatki | Z płatkami, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 126 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: płatki owsiane (34,9%), cukier, mąka pszenna pełnoziarnista (15%), olej roślinny (palmowy), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), sól, syrop cukru inwertowanego, emulgatory (lecytyny sojowe, E 476, lecytyny słonecznikowy), pasta z orzechów laskowych, aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 501 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 293 kJ |
| Wielkość porcji | 14 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |