Opis szczegółowy
Unikalne cukierki Mentos Discovery to połączenie aż 14 różnych smaków zamkniętych w jednej rolce (liczi, banan, pomarańcza, jagoda, arbuz, czarna porzeczka, ananas, truskawka, limonka, winogrono, cytryna, marakuja, malina, wiśnia). Zestaw 3 rolek idealnie sprawdzi się do dzielenia się z bliskimi lub na zapas.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | pomarańczowy, jagodowy, malinowy, truskawkowy, arbuzowy, Czarna porzeczka, Ananasowy, Limonka, Winogronowy, cytrynowy, Marakuja, wiśniowy, bananowy |
| Zawartość netto | 112,5 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (malinowy, arbuzowy, truskawkowy, ananasowy, winogronowy, pomarańczowy, cytrynowy, z marakui, z czarnej porzeczki, z liczi, jagodowy, bananowy, limonkowy, wiśniowy) (2%), olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna, tłuszcz kakaowy, substancje zagęszczające (guma gellan, guma celulozowa, guma arabska), emulgator (estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (wosk carnauba), barwniki (antocyjany, karmel, kurkumina, karoteny, betanina). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 266 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 44 kJ |
| Wielkość porcji | 2,7 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |