Haribo PICO BALLA SAUER 160G X34
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Żelki owocowe kwaśne
Parametry produktu
| Smak | Owocowy, Kwaśny |
|---|---|
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
| Składniki | Cukier; syrop glukozowy; skrobia; substancje utrzymujące wilgoć: syrop sorbitolowy, sorbitol; mąka pszenna; dekstroza; tłuszcz palmowy; skrobia pszenna; kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym; regulatory kwasowości: wodorojabłczan sodu, cytrynian trisodowy, substancja żelująca: karagen; aromat; koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiew, jabłko, spirulina, czarna porzeczka, czarny bez, aronia, winogrono; ekstrakt z czarnego bzu; barwniki: kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofilin. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142a kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1560 kJ |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 64 g |
| Zawartość węglowodanów | 85 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |