Marynata klasyczna Roleski 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | woda, koncentrat pomidorowy (15%), cukier, sól, ocet spirytusowy, przyprawy suszone mielone (2,6%) (cebula, pieprz cayenne, czosnek, papryka słodka czerwona, lubczyk), czosnek suszony granulowany, pieprz czarny grys, skrobia modyfikowana, stabilizator: guma ksantanowa; barwnik: ekstrakt z papryki; aromaty. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | Roleski Sp. jUlica i numer: Spacerowa 181aKod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 422 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 11,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E415 Guma ksantanowa, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |