Opis szczegółowy
Idealny produkt na szybką przekąskę.
Parametry produktu
| Składniki | 55 % marynowane, krojone filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus)* (śledź, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), 28 % cebula marynowana, olej rzepakowy. |
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | W oleju |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Rejon: Morze Bałtyckie, Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 448 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wyrób należy przechowywać i dystrybuować w temperaturze od +2°c do +7°c w suchych i czystych warunkach. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 280 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1159 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E260 Kwas octowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 15,6 % |