Opis szczegółowy
Konserwa szklana typu twist, z widocznym w środku tłuszczem, lekko brązowymi kawałkami mięsa (skwarków), cebuli oraz suszonego czosnku niedźwiedziego. Struktura właściwa dla danego rozdrobnienia, konsystencja smarowna. - na zewnątrz barwa tłuszczu biała, kremowa, z widoczną na spodzie klarowną jasnobrązową galaretą
- na przekroju barwa charakterystyczna tłuszczu topionego – skwarki jasno brązowe, tłuszcz biały, cebuli złotej, czosnek niedźwiedzi zielony. Zapach i smak charakterystyczny dla danego wyrobu i użytych przypraw.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: tłuszcz wieprzowy 59%, mięso wieprzowe 32%, cebula suszona 2,1%, tkanka łączna wieprzowa 1,5%, sól, aromaty, cukier, glukoza, przyprawy: gałka muszkatołowa, lubczyk, pieprz, kurkuma, czosnek niedźwiedzi 0,1%, marchew suszona. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 260 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 639 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2684 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 69 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |