Margaryna Benecol bez laktozy Raisio 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ produktu | Roślinny |
|---|---|
| Przeznaczenie | do smarowania, gotowania i pieczenia |
| Składniki | Olej rzepakowy 46%, woda, estry stanoli roślinnych (stanole roślinne 6,6 g/100 g), tłuszcz palmowy*, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól (0,5%), aromaty , regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), retinol, witamina d(ergokalcyferol). *posiada certyfikat zrównoważonej produkcji. żaden ze składników nie jest pochodzenia zwierzęcego. |
| Zawartość tłuszczu | 59 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Finlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-12-19 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0049-09-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | Raisio Sp. z o. o.Ulica i numer: ul. Puławska 303Kod pocztowy i miasto: 02-785 Warszawa PL |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do smarowania, pieczenia i gotowania |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 531 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2184 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 218 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 59 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 40 szt. |
Witaminy
| Witamina E (%RWS) | 69 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 900 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 8,3 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawartość | 6,6 g/100g |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Emulgator, Regulator kwasowości |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |