High protein drink pistacja 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | 94 % MLEKO odtłuszczone, 5 % białko MLEKA, aromat, laktaza, koncentrat roślinny (koncentrat z krokosza bawarskiego), substancja zagęszczająca (karagen), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), barwniki (E 131, kurkumina). Zawiera występujące cukry. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 270 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | EHRMANN Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 405Kod pocztowy i miasto: 02-801 Warszawa PL |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Krótki opis marketingowy | Mleczny napój o smaku pistacjowym (uht). zawiera substancje słodzące. |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2022-06-02 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 221 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E131 Błękit patentowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Należy spożyć do: data i numer partii na opakowaniu. najlepiej smakuje schodzone. wstrząsnąć przed spożyciem. |
| Zawiera aromaty | Tak |