Miks tłuszczowy do smarowania 75% bez laktozy Finuu 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mix |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | do smarowania, pieczenia i smażenia |
| Składniki | masło z mleka (47%), oleje roślinne (rzepakowy - 34%, z lnianki -2%), mleko odtłuszczone, witaminy (A,D) |
| Zawartość tłuszczu | 75 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | Bunge Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Niepodległości 42Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 683 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2808 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 29 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 75 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Witaminy
| Witamina A | 360 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 45 %RWS |
| Witamina D | 2,25 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |