Manhattan lody Classic Śmietanka Jagoda 1,4 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zakręcone połączenie lodów śmietankowych i jagodowych.
Parametry produktu
| Smak | Śmietankowy, Jagodowy |
|---|---|
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, woda, cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), puree z jagód (2,0%), sok z owoców czarnego bzu z zagęszczonego koncentratu soku z owoców czarnego bzu, śmietanka w proszku (0,3%) (z mleka), emulgator (e 471), stabilizatory (e 412, e 410, e 407a), kwas (e 330), koncentrat z czerwonych winogron, aromaty (z mlekiem), koncentrat z czerwonych buraków, barwnik (e 153). produkt może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja, soję i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Pojemność | 1400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 184 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 771 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 387 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 18,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 24,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|