Manhattan Classic Lody waniliowo-czekoladowe 1,4 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pysznie zakręcone lody czekoladowo-waniliowe.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Waniliowy |
|---|---|
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone, woda, cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz kokosowy, kakao w proszku (1,6%) o obniżonej zawartości tłuszczu, stabilizatory (e 422, e 412, e 410, e 407a), czekolada couverture (0,3%) (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soją)), aromat), emulgator (e 471), aromat waniliowy, barwnik (e 160a), aromaty, sól. moze zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Pojemność | 1400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 166 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 699 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 351 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 19,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 25,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|