Manhattan lody Classic Czekolada Karmel Orzechy 1,4 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Połączenie lodów czekoladowych oraz karmelowych z prażonymi, siekanymi orzeszkami ziemnymi.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Składniki | Woda, mleko odtłuszczone odtworzone, syrop glukozowy, cukier, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku, (z mleka), siekane prażone orzeszki ziemne (3,6%), kakao w proszku (3,5%) o obniżonej zawartości tłuszczu, karmel (1,1%) (cukier, woda), dekstryny (błonnik), czekolada couverture (0,7%) (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soją), aromat), emulgator (e471), barwnik (e150d), stabilizatory (e412, e410, e407a) aromaty. może zawierać: orzechy, jaja i zboża zawierajace gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Pojemność | 1400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 195 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 819 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 413 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 25,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|