Makaron z samopszy pełnoziarnisty fala BIO 250g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalny smak i tradycja w najlepszym wydaniu! Ekologiczny makaron Bartolini z pełnoziarnistej samopszy to źródło błonnika, białka i cennych minerałów. Wyróżnia się delikatnie orzechowym aromatem oraz lekko falistym kształtem, który doskonale zatrzymuje sosy. Wytwarzany z pradawnego zboża i suszony w niskiej temperaturze, zachowuje pełnię wartości odżywczych i wyjątkowy smak natury. Idealny do zdrowych, domowych posiłków.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym .
Składniki
100% ekologiczna mąka z pszenicy samopsza pełnoziarnista
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,256 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1469kJ/347kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 62 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 7.1 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 0.01 g |