Opis szczegółowy
W jego skład wchodzi kasza pszenna makaronowa z pszenicy miękkiej, semolina, oraz 5 jaj na każdy kilogram mieszanki mącznej.
Dzięki takiemu połączeniu, makaron podczas gotowania szybko staje się miękki i sprężysty, idealnie nadając się do zup, sosów oraz dań serwowanych na słodko. Taki sam makaron zagniatały nasze babcie!
Parametry produktu
| Typ | Jajeczny |
| Rodzaj | Muszelki |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Kasza pszenna makaronowa, semolina ( kaszka z pszenicy durum), 5 jaj na kilogram mąki (21,3%), woda. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: czanieckie makarony sp. z o.o. ulica i numer: krajobrazowa 5 kod pocztowy i miasto: 43-354 czaniec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1826 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1569 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |