Makaron z płaskurki gniazda jasny (tagliatelle) BIO 250g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wyjątkowy, ekologiczny makaron w formie gniazd, wytwarzany z pradawnego zboża – płaskurki. Delikatnie orzechowy smak, sprężysta konsystencja i tradycyjna metoda suszenia w niskiej temperaturze sprawiają, że tagliatelle Bartolini to idealna baza do eleganckich dań z sosami warzywnymi, mięsnymi lub śmietanowymi. Naturalny, pożywny i pełen smaku – prosto z serca natury.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
100% ekologiczna mąka z pszenicy płaskurka typ 720
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,256 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1568kJ/370kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 1.9 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 19 g |
| Sól | 0.01 g |