Makaron spaghetti BIO 500 g Tomadini
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny makaron spaghetti wytworzony w 100% z włoskiej pszenicy durum.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka z PSZENICY durum BIO, woda.
Alergeny
GLUTEN,PSZENICA
Możliwe alergeny
SOJA
Informacje o produkcie
Marka: TOMADINI
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,52 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1516 kJ/ 358 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| Cukry | 3 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 11.5 g |
| Sól | 0.01 g |