Makaron orkiszowy pełnoziarnisty świderek BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
BIO makaron orkiszowy pełnoziarnisty o wysokiej zawartości błonnika jest doskonałym źródłem składników mineralnych. Stanowi zdrową alternatywę dla makaronów pszennych. Dzięki specjalnym metodom suszenia posiada lekko chropowatą powierzchnię doskonale chłonąca sosy i dressingi.
Czas gotowania: 7 minut, al dente: 6 minut.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym (maksymalnie 25°C). z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych
Składniki
mąka orkiszowa razowa typ 1850*(*certyfikowany składnik ekologiczny)
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
JAJA
Informacje o produkcie
Marka: BARTOLINI
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,256 kg
✓ Produkt ekologiczny
✓ Produkt wegetariański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 668/158 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 28 g |
| Cukry | 1 g |
| Błonnik | 4.4 g |
| Białko | 6.2 g |
| Sól | 0.01 g |