Opis szczegółowy
Makaron w formie rurki skośnej o podwyższonej zawartości białka, zrobiony z 100% semoliny pszenicy durum i białka owsianego
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny, Z semoliny (durum) |
| Rodzaj | Spaghetti |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | 100% semolina z pszenicy durum, białko owsa 16,5%, woda. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: atlanta a.m. sp z o.o. ulica i numer: annopol 4a kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Najpopularniejsza forma makaronu o podwyższonej zawartości białka ze100% semoliny pszenicy durum z dodatkiem białka owsianego |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 377 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1596 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |