Opis szczegółowy
Ramen KIM CHOO to sprężysty, pszenny makaron w formie wstążek, który świetnie „niesie” smak bulionów i sosów. Gotowy w ok. 5 minut, sprawdza się w klasycznych zupach ramen i miso, szybkich stir-fry oraz sałatkach na zimno. Neutralny profil ułatwia łączenie z warzywami, mięsem i tofu oraz proste doprawianie. Poręczne opakowanie 300 g wystarcza na kilka porcji do codziennego gotowania.
Parametry produktu
| Typ | Pszenny |
| Rodzaj | Wstążki |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Mąka pszenna (99%), sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1501 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |