Opis szczegółowy
Makaron ekologiczny z ekologicznej mąki z pszenicy samopsza jest alternatywą dla makaronów z pszenicy zwyczajnej. Makaron w kształcie fala sprawdzi się w daniach mięsnych z sosami
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny, Pszenny |
| Rodzaj | Fale |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Mąka z pszenicy samopsza pełnoziarnista |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p.p.h. tabit sp. z o.o. ulica i numer: kołłątaja 44 kod pocztowy i miasto: 05-402 otwock pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotować 7 minut (6 al dente), 100g makaronu na 1 litr wody, posolić według uznania |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1469 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość błonnika | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |