Opis szczegółowy
Mąka Denti Anima Verace posiada certyfikat AVPN to wysokiej jakości mąka typu "00", stworzona do profesjonalnego wypieku neapolitańskiej pizzy ale też pizzy klasycznej. Certyfikowana pod kątem autentycznego smaku przez stowarzyszenie AVPN. Jej wysoka zawartość białka i glutenu tworzy mocne, elastyczne ciasto, idealne do długiego wyrastania (\(10-18\) godzin), co przekłada się na lekko strawną, aromatyczną i chrupiącą pizzę. Mąka charakteryzuje się zwiększoną absorpcją płynów jej siła to 310, co poprawia teksturę i smak wypieku.
Parametry produktu
| Typ | 00 |
| Rodzaj | Do pizzy, Pszenna |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Składniki | Mąka pszenna miękka typ "00" |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 5,03 kg |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Mąka do pizzy z certyfikatem avpn |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1463 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość błonnika | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |