Opis szczegółowy
Wysokiej jakości mąka pszenna typu „00” będąca połączenie wielu odmian pszenicy, wyselekcjonowanych spośród najlepszych na rynku. Cechuje się wysoką zawartośckią białka i silnym uwodnieniem, które zapewniają doskonałe rezultaty w długim procesie spulchniania. Elastyczna i wszechstronna mąka - odpowiednia do pizzerii, a także do wypieków na zakwasie. Wyjątkowy smak i niepowtarzalny aromat dzięki zastosowaniu wyłącznie 100% pszenicy.
Parametry produktu
| Typ | 00 |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Składniki | Mąka pszenna z pszenicy miękkiej (triticum aestivum) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: antimo caputo s.r.l. ulica i numer: corso san giovanni a teduccio 55 kod pocztowy i miasto: 80146 neapol it |
| Krótki opis marketingowy | Mąka pszenna typu 00 do profesjonalnych wypieków. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1472 kJ |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 26 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 27 %RWS |