Opis szczegółowy
Wysokiej jakości mąka pszenna typu „00”, opracowana z myślą o wypiekach o dużej objętości i lekkiej, porowatej strukturze. Produkt w 100% naturalny, bez dodatków i konserwantów. Zapewnia wysoką elastyczność i doskonałą aktywność fermentacyjną.
Parametry produktu
| Typ | 00 |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Składniki | Mąka pszenna z pszenicy miękkiej (triticum aestivum) typu 00 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: antimo caputo s.r.l. ulica i numer: corso san giovanni a teduccio 55 kod pocztowy i miasto: 80146 neapol it |
| Krótki opis marketingowy | Mąka pszenna typu 00 do profesjonalnych wypieków. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1481 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość błonnika | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 18 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 28 %RWS |