Opis szczegółowy
Polędwiczki z kurczaka panierowane, smażone, pieczone (głęboko mrożone)
Parametry produktu
| Składniki | Polędwiczka z kurczaka (65%), woda, mąka pszenna, kukurydza [oznakowanie polskie - płatki kukurydziane cornflakes (6,6%)], drożdże, sól, olej rzepakowy, przyprawy, ekstrakty przypraw, mąka kukurydziana, skrobia pszenna, substancja spulchniająca: difosforany; substancja zagęszczająca: guma guar; stabilizator: trifosforany; błonnik pszenny, glukoza, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; aromaty (w tym ekstrakt drożdżowy). produkt może zawierać: soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Technika utrwalenia | Pieczenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp.z o.o. sp.k. oddział w iławie ulica i numer: aleja jana pawła ii 8 kod pocztowy i miasto: 14-200 iława pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 290 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Sposób obróbki produktu | Podgrzać i podawać, Smażenie na głębokim tłuszczu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 180 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 180 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 757 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 757 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |