Opis szczegółowy
Wielkanoc to czas nadziei, radości i bliskości. Chwila na uśmiech, na moment wytchnienia – i filiżankę aromatycznej herbaty.
Zestaw stworzyliśmy z myślą o tych właśnie chwilach – spokojnych, pełnych ciepła, delikatnych i radosnych z przyjaciółmi.
W środku znajdziesz cztery wyjątkowe kompozycje smakowe:
Mango & Truskawka – łagodna i intrygująca
Cytryna & Limonka – orzeźwiająca i energetyzująca
Liczi – subtelna i słodka
Czarna porzeczka – owocowa z lekką cierpką nutą
Herbaty z tego zestawu powstały z liści zbieranych ręcznie na najlepszych cejlońskich plantacjach – z troską, pasją i zaangażowaniem.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, czarna, Smakowa, Z dodatkami, Owocowa |
| Smak | Mango, truskawkowy, cytrynowy, Limonka, Czarna porzeczka |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska (liść bopf), aromaty (6%), naturalny aromat truskawki (0,5%), naturalny aromat mango (0,5%). czarna herbata cejlońska (liść bopf), naturalny aromat (4%), aromat (2%), skórka cytryny (0,5%), skórka limonki (0,5%). czarna herbata cejlońska (liść bopf), aromat (6%), naturalny aromat liczi (0,5%). czarna herbata cejlońska (liść bopf), aromat (3%), czarna porzeczka (0,5%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wielkanoc to czas nadziei, radości i bliskości. chwila na uśmiech, na moment wytchnienia – i filiżankę aromatycznej herbaty. zestaw stworzyliśmy z myślą o tych właśnie chwilach – spokojnych, pełnych ciepła, delikatnych i radosnych z przyjaciółmi. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 40 szt. |