Opis szczegółowy
Żelki i Żelko-Pianki o smaku owocowym
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
| Składniki | Cukier; syrop glukozowy; dekstroza; żelatyna; kwas: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: marchew, krokosz barwierski, spirulina, jabłko, rzodkiew, batat, cytryna, papryka, hibiskus, borówka czarna, czarna porzeczka, pomidory; olej słonecznikowy; aromat; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty, |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142a kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1459 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |