MONTE snack 29 g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Monte Snack to delikatny biszkopt wypełniony mlecznym i czekoladowo-orzechowym kremem.
Połączenie kremu mlecznego, wyśmienitej czekolady oraz orzechów laskowych sprawia,
że Monte Snack to nie tylko smaczna, ale i pożywna przekąska dla każdego, zarówno dzieci,
jak i dorosłych!
Parametry produktu
| Dodatki | Orzechy |
|---|---|
| Zawartość netto | 29 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Tłuszcze roślinne(palma, kokos), mleko(22%), cukier, mąka pszenna, syrop glukozowo- fruktozowy, mleko w proszku pełne (3,4%), białka mleka, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2,6%), jaja w proszku, skrobia, zmielone orzechy laskowe(1,2%), czekolada mleczna (zawiera soję)(0,5%), emulgatory: E471, lecytyna sojowa; substancje spulchniające: E450, E500;sól, aromat. Może zawierać śladowe ilości innych orzechów. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 443 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1843 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 35,5 g |