Zott Monte 150g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wartościowy mleczny przysmak dla dzieci z dużą ilością orzechów laskowych oraz czekolady, który zawiera niezbędną porcję białka, wapnia, witamin i minerałów, jest także nieocenionym źródłem energii potrzebnej każdemu z nas.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Składniki | Mleko (49%), śmietanka, cukier, skrobia modyfikowana**, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu(9,8%), zmielone orzechy laskowe (0,5%), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego, wapń, aromat **nie zawiera glutenu) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 195 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 813 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,3 g |
| Cukry | 13,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina A | 120 μg/100g |