Zott Monte Cacao Cookies / Choco Balls mix 125g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Niepowtarzalny smak mlecznego i czekoladowo-orzechowego kremu Monte z pysznymi chrupiącymi dodatkami.
Parametry produktu
| Smak | Mleczny, Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Składniki | Monte choco balls: składniki: mleko (46%), śmietanka, cukier, kulki zbożowe w czekoladzie (6,4%), (cukier, mąka pszenna, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mąka ryżowa, serwatka słodka w proszku, zmielone orzechy laskowe, mąka pszenna słodowa, ekstrakt słodu jęczmiennego, glukoza, olej kokosowy, sól, emulgator: lecytyna sojowa, substancja glazurująca: guma arabska, substancje spulchniające: e 450, e 500; aromat), skrobia modyfi kowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7 %), zmielone orzechy laskowe (0,5%) , czekolada w proszku (0,5 %), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; regulator kwasowości: cytryniany wapnia, aromat.może zawierać śladowe ilości innych orzechów. monte cacao cookies składniki: mleko (46 %), śmietanka, cukier, ciasteczka kakaowe (6,4%), mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (palma), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (6 %), serwatka słodka w proszku, syrop glukozowo – fruktozowy, mleko w proszku odtłuszczone, sól, aromat, substancje spulchniające: e 500, e 503, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7 %), zmielone orzechy laskowe (0,5 %), czekolada w proszku (0,5 %), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; regulator kwasowości: cytryniany wapnia, aromat. może zawierać śladowe ilości innych orzechów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 877 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 14,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,6 g |