Lurpak Premium Miks Klasyczny 200g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Miks tłuszczowy posiada najwyższą zawartość masła wśród miksów w pudełku – aż 64%. Lurpak premium miks klasyczny łączy premium smak z premium wygodą użycia. Powstaje na bazie masła, stąd jego prawdziwie maślany smak. Zawiera wyłącznie składniki. Lurpak premium miks klasyczny polecamy przede wszystkim do kanapek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mix |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do smarowania |
| Składniki | Składniki: masło 64% (z mleka), olej rzepakowy 26%, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | 78 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 706 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2905 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 35 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 78 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|