Lurpak Duńskie Masło Klasyczne 82% tł 200g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lurpak masło klasyczne powstaje wyłącznie ze świeżej śmietanki bez żadnych dodatków. Zawiera 82% tłuszczu. Idealne dla osób, które cenią sobie delikatnie śmietankowy smak masła w najczystszej postaci. Dobre do smarowania pieczywa, niezastąpione do maślanych rogali z miodem lub konfiturą.Podobnie jak lurpak lekko solone, ma mniejszą zawartość wody niż większość innych maseł, zatem świetnie nadaje się do gotowania, a szczególnie do wypieków. Użyte do pieczenia ciast nadaje im wspaniały aromat.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do pieczenia;Do smarowania;Do smażenia |
| Składniki | Składniki: śmietanka (z mleka), kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | 82 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 747 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3071 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 53 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 733 μg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|