Masło Łaciate 300g osełka X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Masło extra osełkowe w marce łaciate
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia i jako półprodukt |
| Składniki | śmietanka |
| Zawartość tłuszczu | 83 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Grajewie Ulica i numer: ul. Elewatorska 13 Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 40 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 753 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3095 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 83 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|